Наші новини Усі

Видавництво «Фонтан казок» і книжкова фабрика «Юнісофт» безкоштовно передають бібліотекам дві тисячі примірників актуальної книжки для молодших підлітків

28.01.2016.
Viter

Книговидання – не просто бізнес, а соціально відповідальна справа. Нам – українським видавцям і друкарям, як і всьому українському суспільству, – дуже важливо, щоб актуальні, гостропроблемні, високохудожні українські книжки знаходили відгук у душах читачів, насамперед юних, – а це означає, що вони мають бути юним українським читачам максимально доступні.

Свідомі цього, видавництво «Фонтан казок» (Київ) і книжкова фабрика «Юнісофт» (Харків) оголошують про безпрецедентний у наших реаліях крок: ми безкоштовно передаємо українським бібліотекам наклад (2000 примірників) книжки Оксани Лущевської з ілюстраціями Яни Гавриш «Вітер з-під сонця».

Чому саме ця книжка? Повість «Вітер з-під сонця» – напрочуд тонка, делікатна, а разом із тим гостра і актуальна розмова саме з сучасними молодшими підлітками саме про їхнє життя, їхнє світобачення, їхні не надумані, не книжні, а реальні проблеми – як психологічні, так і соціальні. Це зворушлива історія про перше кохання, про біль утрати рідної людини, про становлення юної особистості. Повість – один із переможців конкурсу «Напишіть про мене книжку!», метою якого було знайти твори, у героях яких сучасні українські молодші підлітки могли б «упізнати себе». А профільний інтернет-портал дитячої літератури «БараБука» назвав авторку повісті Оксану Лущевську «дитячим прозаїком року». Повість вийшла в резонансній серії «Книжка про мене», покликаній зацікавити актуальним читанням дітей 10-14 років.

Видавництво «Фонтан казок» уже другий рік зреалізовує соціальний проект «Бібліофонтан», метою якого є наповнення фондів українських бібліотек актуальною сучасною літературою, – і оголосило про створення Книжкового Клубу «Бібліофонтан», до якого увійшло близько 700 бібліотек різних рівнів, від шкільних до обласних. Саме цим активним бібліотекам видавництво «Фонтан казок» і книжкова фабрика «Юнісофт» безкоштовно передадуть 2000 примірників «Вітру з-під сонця». Докладніше про те, як це відбуватиметься, можна дізнатися на офіційній сторінці Книжкового Клубу «Бібліофонтан» у соцмережі «Фейсбук» www.facebook.com/bibliofontan та на сайті «Фонтану казок» www.fontan-book.com.

 

Як отримати книжку

  1. Видавництво «Фонтан казок» і книжкова фабрика «Юнісофт» безкоштовно передають наклад (2000 примірників) книжки Оксани Лущевської «Вітер з-під сонця» бібліотекам, які станом на 1 лютого 2016 року є членами Книжкового Клубу «Бібіофонтан».
  2. Кожна бібліотека-член Клубу, яка зголоситься, отримає по 2-5 примірників книжки – кількість залежить від рівня бібліотеки (шкільна, сільська, районна, обласна тощо).
  3. Організаційну й технічну роботу з відправки книжок бібліотекам бере на себе Клуб, однак бібліотекам пропонується самим оплатити їх доставку за тарифами Нової пошти (орієнтовно йдеться про суму 20-30 грн).
  4. Щоб отримати у свої фонди безкоштовні примірники «Вітру з-під сонця», бібліотека-член Клубу має у період із 1 по 10 лютого 2016 року зголоситися листом на електронну адресу Клубу bibliofontan@fontan-book.com.

У листі неодмінно слід вказати:

– номер відділення Нової пошти, куди ми маємо надіслати книжки,

– номер мобільного телефону та прізвище, ім’я й по-батькові відповідальної особи, яка отримуватиме посилку у згаданому відділенні Нової пошти,

– а також слід підтвердити готовність під час отримання оплатити вартість доставки за тарифами Нової пошти.

Є запитання? Пишіть bibliofontan@fontan-book.com.