Наші новини Усі

«ФОНТАН КАЗОК» ЇДЕ У ФРАНКФУРТ

14.10.2015.
новина 1

Уже скоро – 14-18 жовтня – відбудеться одна з найважливіших подій у європейському світі книги – Франкфуртський книжковий ярмарок. Ваш “Фонтан казок”, звісно, братиме в ньому участь!

Директор “Фонтану казок” Олег Рибалка з цієї нагоди відповів на запитання кореспондента “ВВС-Україна”:

«Олег Рибалка очолює молоде українське видавництво “Фонтан казок”, яке шукає місце під сонцем на ринку дитячої літератури.

Компанія існує лише два роки і до Франкфурта їде вперше, скориставшись Програмою запрошень, яку німецький ярмарок пропонує видавництвам, що розвиваються. Пройшовши конкурсний відбір, “Фонтан казок” здобув право на пільгову участь і вирішив обладнати окремий стенд.

Так само вчинили понад десяток інших українських видавництв і культурних проектів.
Як пояснив пан Рибалка, вони з колегами їдуть на ярмарок, щоб шукати нові формати для своїх видань і розвиватися до рівня сучасної західної книжки.

“Ми їдемо з пропозицією”, – каже видавець і розповідає, що його компанія сподівається знайти партнерів в інших країнах, щоб видавати там переклади своїх книжок.
Пан Рибалка дає зрозуміти, що на державу він як менеджер особливо не розраховує. Почувши запитання про це, він відповідає: “Якби ми чекали від держави відповіді чи підтримки, думаю, ми туди просто б не потрапили”».